Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy - nowy wymiar zarabiania

(Konin, Konin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Potrzebujesz dodatkowego dochodu? Masz dość wykonywania pracy i poleceń przełożonych? Marzysz o pracy na własny rachunek i samodzielnym decydowaniu o swoich losach finansowych? Marzysz o lepszym samochodzie, szacunku innych oraz wysokim poczuciu własnej wartości?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedź brzmiała TAK, to jest właśnie oferta dla Ciebie!

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku &#8211; producent bestsellerowych produktów lifestyl&#8217;owych i rehabilitacyjnych poszukuje osób chcących wziąć swój los we własne ręce i stać się niezależnymi finansowo. Wszczęcie projektu oraz budowanie struktury firmy na rynku polskim sprawia, że przystępując już dziś do współpracy podwajasz swoją szansę na awans w hierarchii i zyskanie realnego wpływu na losy międzynarodowej korporacji.

Docelowym produktem stanowiącym o sile przedsięwzięcia są produkty lecznicze oraz suplementy diety mające na celu rehabilitację narządu wzroku i narządu ruchu. Ich unikatowośc i ponadczasowość czyni je doskonałym narzędziem i atutem w negocjacjach handlowych z naszymi klientami, których dobro zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Wszak nie ma nic ważniejszego niż zdrowie i szansa na komfortowe życie naszych klientów.

Atutem naszej firmy jest również dbałość o przedstawicieli i konsultantów, którym oferujemy najwyższe w skali kraju prowizje sprzedażowe oraz niezbędne narzędzia pracy w dłuższej skali czasowej. Wraz z pakietem startowym otrzymujesz produkty zdrowotne, szkolenie korespondencyjne oraz przygotowaną przez profesjonalnych psychologów biznesu prezentację sprzedażową ułatwiającą negocjacje z klientami.

Wymagania stawiane kandydatom:
-silne ukierunkowanie na sukces i chęć zdobycia niezależności finansowej
-umiejętności interpersonalne
-wiek powyżej 18 roku życia
-doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej mile widziane
-dążenie do realizacji marzeń

Oferujmy:
-przystąpienie do programu partnerskiego na preferencyjnych warunkach
-szkolenie korespondencyjne z zakresu technik sprzedaży bezpośredniej
-wysokie prowizje sprzedażowe oraz pakiet startowy
-możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole sprzedażowym
-możliwość awansu w strukturach firmy
-narzędzia niezbędne do pracy
-możliwość decydowania o swojej karierze zawodowej poprzez rekrutację nowych pracowników

praca po godzinach, zajęcie na pół etatu, czy dochodowa praca na cały dzień &#8211; od Ciebie zależy czym współpraca z naszą firmą stanie się dla Ciebie. Wyślij do nas wiadomość ze zgłoszeniem, a już za chwilę otrzymasz pakiet informacyjny o niepowtarzalnym produkcie na rynku polskim, który uczyni Ciebie niezależnym i pozwoli spełnić Ci swoje marzenia.

Inwestycja w siebie zawsze się zwraca! Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami, w temacie wiadomości wpisując &#8216;Konsultant &#8211; praca&#8217;


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl