Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy - branża tekstylna

(Warszawa, Warszawa, )

Human Resources Poland sp. z o.o. - Selekcja - Rekrutacja - Doradztwo Personalne.
Nasze doświadczenie dla Waszych rozwiązań.

Nasz Klient, działający w branży tekstylnej w całej Polsce oraz współpracujący z największymi zagranicznymi firmami produkującymi tkaniny w związku z rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy (branża tekstylna)

Nr. ref. PH/TEKS
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
-sprzedaż tkanin obiciowych i dekoracyjnych do stałych klientów firmy,
-nawiązywanie współpracy z producentami mebli tapicerowanych i hurtowniami,
-aktywne poszukiwanie kontrahentów na terenie Polski,
-promowanie kolekcji zagranicznych producentów na rynku polskim.
-badanie rynku i zapotrzebowania potencjalnych klientów,
-prowadzenie negocjacji handlowych,
-składanie zamówień.

Wymagania:
-doświadczenie w sprzedaży i w kontaktach z klientami - min. 3lata,
-prawo jazdy kat. B,
-umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów,
-gotowość do częstych podróży służbowych &#8211; dyspozycyjność,
-wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów sprzedażowych,
-umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
-rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
-wysoka kultura osobista,
-mile widziana znajomość kolekcji tkanin.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na czas nieokreślony,
-samochód służbowy,
-narzędzia do pracy: laptop i telefon komórkowy,
-stałe wynagrodzenie + prowizja,
-zatrudnienie w renomowanej i cenionej na rynku firmie.

Kontakt:
Zainteresowane osoby proszone są o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z numerem referencyjnym PH/TEKS w temacie emaila na adres:
ak@hr.pl