Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy (branża handlowa)

(Poznań (cała Polska), Poznań, )

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do firmy prężnie działającej w branży tekstylnej
Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Poznań (teren całej Polski)

Naszym klientem jest jedna z największych firm z branży tekstylnej, których produkty można znaleźć na rynku polskim oraz zagranicznym.

Idealny kandydat powinien posiadać minimum 2 -letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego.

Obowiązki:
&#183; Pozyskanie nowych odbiorców na produkty z branży tekstylnej
&#183; Utrzymywanie stałych relacji z klientami
&#183; Przygotowywanie ofert handlowych
&#183; Prowadzenie prezentacji handlowych
&#183; Prowadzenie negocjacji
Dbanie o ekspozycję towaru
&#183; Codzienne raportowanie do dyrektora firmy

Oferujemy wszelkie narzędzie niezbędne do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, tj. samochód służbowy i telefon. Osoba pracująca na tym stanowisku od poniedziałku do piątku pracuje w terenie (cała Polska), piątki to praca biurowa w siedzibie firmy w centrum Poznania.

Wymagania

- Doświadczenie w branży B2B, mile widziana branża tekstylna

- Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych oraz negocjacji

- Kreatywność

- Dobra organizacja czasu pracy

- Samodzielność

- Czynne prawo jazdy kat. B

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej atrakcyjnej rekrutacji. Rozpatrujemy każde nadesłane CV, po wstępnej selekcji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na spotkanie