Polska Darmowe Ogłoszenia

Przedstawiciel handlowy - Atrakcyjne wynagrodzenie - Dodatkowe benefity

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - branża medyczna

Oferujemy:
- możliwość zbudowania stałego dochodu opartego o produkt abonamentowy
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne /jeden klient prowizja w każdym miesiącu/
- wysokie premie gotówkowe
- samochód służbowy po osiągnięciu określonego pułapu sprzedaży
- akcje firmy dla najlepszych
- pomoc zespołu profesjonalistów
- wsparcie zautomatyzowanego systemu sprzedaży
- przejrzystą ścieżkę kariery
- zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej lub umowy zlecenie

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych
- praca z wykorzystaniem rekomendacji
- budowa grupy sprzedażowej
- szkolenie handlowców
- planowanie i koordynacja działań zespołu handlowego

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- znajomość i stosowanie zasad etyki zawodowej
- gotowość do nauki i rozwoju
- umiejętność osiągania wyznaczonych celów
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
- umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
- dodatkowym atutem będzie znajomość technik sprzedaży wykorzystywanych w marketingu internetowym

Obszar działania:
- Warszawa oraz cała Polska

Oferta skierowana jest do osób ambitnych i kreatywnych dlatego prosimy o rozważne składanie aplikacji. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach rekrutacyjnych należy umieścić poniższą informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 07 Wrzesien, 2015  17:36

Identyfikator: 560885

Wyświetleń: 2223