Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

(Białystok, Białystok, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

EnGaz jest częścią Energii dla firm niezależnego, koncesjonowanego sprzedawcy energii elektrycznej działającego na rynku polskim oraz międzynarodowym.

EnGaz to marka, która kieruje swoją ofertę do Klientów z segmentu mikroprzedsiębiorstw. To firma, która na celu ma ciągły rozwój, stawia na młodych pracowników ze świeżym spojrzeniem na biznes. Jeżeli należysz do takich ludzi, to może być oferta dla Ciebie. !!!!

Zatrudniamy pracowników pełnych entuzjazmu, gotowych do podejmowania nowych wyzwań, którzy otwarci są na nowe propozycje i innowacje w biznesie.

Jako jeden z liderów rynkowych z zakresu sprzedaży energii, oferujemy nowym pracownikom możliwość rozwoju i zdobycia atrakcyjnego wynagrodzenia.

Zgłoś się do Nas!!!!

Mail:
rekrutacjaengaz@energia-dla-firm.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl