Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

(Jawor, )

Firma BMS-AGRIPOL sp. z o. o. nawiąże współpracę z przedstawicielem handlowym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży oraz dystrybucji produktów na powierzonym terenie

Wymagania:

- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- Zaangażowanie i motywacja do pracy,
- Samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,
- Wykształcenie min. średnie,
- Prawo jazdy kat. B,
- Własny samochód (zwracamy koszty),

Obowiązki:

- Pozyskiwanie nowych klientów,
- Budowanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami w celu ustalenia aktualnych potrzeb i uzyskania zamówień,
- Koordynowanie procesu sprzedaży i analizowanie aktualnej sytuacji na rynku,
- Przesyłanie raportów z dokładnymi relacjami na temat postępów,

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
- Atrakcyjne warunki pracy,
- Perspektywę rozwoju i możliwość kariery dzięki współpracy z dynamicznie rozwijająca się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,

Wyższe wykształcenie rolnicze lub posiadanie własnego pola uprawnego na którym będą stosowane nasze produkty będą dodatkowym atutem podczas rozpatrywania kandydatur.
Mile widziane doświadczenie. Więcej informacji pod nr tel 505 996 821 oraz info@bms-agripol.pl

Zapraszam na www.bms-agripol.pl