Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-finansowy Do OddziaŁu W Pile

(Piła i okolice, Piła, )

&#8222;Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć.&#8222;
Przedstawiciel Handlowy &#8211; sektor ubezpieczeń
Region: wielkopolska

Opis stanowiska:
&#8226;pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych,
&#8226;aktywna sprzedaż produktów dopasowanych do oczekiwań i potrzeb klientów,
&#8226;regularna obsługa po sprzedażowa klienta,
&#8226;promowanie marek produktowych klienta,
&#8226;przestrzeganie standardów korporacyjnych i zasad wzajemnej współpracy.

Wymagania:
Oczekujemy:
&#8226;odwagi w realizacji swoich pragnień i marzeń,
&#8226;aktywnego słuchania i rozwiązywania oczekiwań i sugestii klienta,
&#8226;indywidualnego podejścia do każdego klienta,
&#8226;minimum wykształcenia średniego,
&#8226;umiejętności prowadzenia dwustronnego dialogu z klientem, szacunku oraz wysokiej kultury osobistej,
&#8226;etycznego postępowania we wszystkich obszarach działania,
&#8226;iskry, która zapali Cię do niemożliwego.

Mile widziane:
&#8226;wykształcenie wyższe,
&#8226;minimum roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
&#8226;bez ograniczeń wiekowych, również osoby w wieku przedemerytalnym

Oferujemy:
&#8226;satysfakcję z wynagrodzenia, które zapewni Ci utrzymanie komfortowego poziomu życia,
&#8226;akceptację Twoich nietuzinkowych pomysłów negowanych w innych organizacjach,
&#8226;solidne podstawy merytoryczne oraz wspierające środowisko pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji na adres: ewa.skotarek@axa-polska.pl