Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

(Dolno郵御kie, Pozosta貫 miejscowo軼i, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

ManBase - innowacyjna firma wspieraj帷a procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, zachodniego producenta o ugruntowanej pozycji rynkowej, oferuj帷ego nowoczesne urz康zenia techniczne poszukuje kandydata na stanowisko:
Kod aplikacji: KKN/001/KK/P
Miejsce pracy: Dolno郵御kie

ZADANIA
- aktywna sprzeda us逝g/produkt闚 na terenie wojew鏚ztwa dolno郵御kiego
- znajduj帷ych si w aktualnej ofercie firmy
- budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych i d逝gofalowych relacji z klientami
- przestrzeganie aktualnych standard闚 firmy w zakresie pozyskiwania i obs逝gi klient闚
- realizacja zada przy zachowaniu wysokich standard闚 jako軼i
- obs逝ga telefoniczna i mailowa klient闚

WYMAGANIA
- wykszta販enie wy窺ze, techniczne, kierunek mechaniczny/energetyczny
- znajomo嗆 j瞛yka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B
- gotowo嗆 do pracy w terenie
- mile widziane do鈍iadczenie w sprzeda篡 lub obs逝dze klienta

OFERTA
- interesuj帷a praca w renomowanej, mi璠zynarodowej firmie
- praca zdalna w domu oraz na terenie wojew鏚ztwa dolno郵御kiego
- mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego
- mo磧iwo嗆 podnoszenia kwalifikacji dzi瘯i bogatej ofercie szkole zapewnionych przez firm
- niezb璠ne narz璠zia pracy: telefon, laptop, samoch鏚
- atrakcyjne wynagrodzenie (po okresie pr鏏nym prowizja handlowa uzale積iona od sprzeda篡)

Osoby zainteresowane podj璚iem wsp馧pracy, prosimy o przes豉nie aplikacji do dnia 26 lipca 2012 r. Z kandydatami b璠ziemy kontaktowa si drog mailow do dnia 27 lipca 2012 r. W tytule wiadomo軼i nale篡 poda kod aplikacji: KKN/001/KK/P.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl