Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel: Odszkodowania Campter

(Lubliniec, Sandomierz, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy

Campter Odszkodowania - Skuteczne dochodzenie odszkodowań po wypadkach w kraju i za granicą

Nasz Zespół zajmuje się od kilku lat reprezentacją osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i wypadkach przy pracy, w kraju i za granicą. Posiadamy wykwalifikowany zespół prawny w Polsce oraz za granicą - w Anglii, Irlandii, Szkocji, Niemczech, Holandii i Norwegii.

Campter poszukuje przedstawicieli ds. Odszkodowań w Polsce i za granicą:

DO ZADAŃ PRZEDSTAWICIELI NALEŻY:

- poszukiwanie Klientów zainteresowanych ofertą Biura Campter w zakresie dochodzenia odszkodowań oraz przedstawienie oferty, samodzielne ogłaszanie się w celu promocji usług;

- kompletowanie dokumentacji szkodowej oraz umów i pełnomocnictw w celu otwarcia spraw;

- wstępne informowanie Klientów o zasadach prowadzenia spraw.

PRZEDSTAWICIELOM OFERUJEMY:

- jasne zasady wynagrodzenia (prowizja od sprzedaży) z możliwością negocjacji wynagrodzenia

- zaliczki za podpisaną umowę

- wsparcie prawne na każdym etapie kontaktu z Klientem

- współpraca oparta o umowę zlecenia dla osób fizycznych i umowę o współpracy dla firm

- system szkoleń w zakresie prawa ubezpieczeniowego i kodeksu cywilnego

- dostęp do materiałów marketingowych (teczki, wizytówki, ulotki, plakaty, własna strona www)

- współpracę ze znaną marką działającą w Polsce i na rynku europejskim, posiadającą sieć wyspecjalizowanych pełnomocników w Polsce, Anglii, Irlandii, Holandii, Norwegii, Niemczech.

Oferta pracy dotyczy przedstawicieli z całej Polski. W biurze firmy należa zjawić się na podpisanie umowy oraz przeszkolenie.

WYMAGANIA:

- wykształcenie minimum średnie,
- zaangażowanie i chęć poszerzenia wiedzy w zakresie prawa i ubezpieczeń,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- otwartość i empatia,
- mile widziane doświadczenie w branży odszkodowawczej, kontaktach z Klientem, sprzedaży, ubezpieczeniach i prawie.

CV prosimy wysyłać pod adres: praca@campter.pl