Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy - zachodniopomorskie

(zachodniopomorskie, Szczecin, )

Loydson Partners (nr licencji 2381/1a) jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji pracowników na stanowiska wyższego szczebla oraz stanowiska specjalistyczne. Poszukujemy osób z silną motywacją, dużym potencjałem i ciekawą osobowością
Obecnie dla naszego klienta, firmy działającej w sektorze B2B poszukujemy kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy
województwo zachodniopomorskie
Numer referencyjny 811/PH/ME
Kogo szukamy?
Osoby :
&#8226; Nastawionej na osiągnięcie wyznaczonych celów
&#8226; Dobrze organizującej swój czas pracy
&#8226; Posiadającej umiejętności sprzedażowe
&#8226; Komunikatywnej
&#8226; Samodzielnej
&#8226; Doświadczonej w sprzedaży w sektorze B2B
Obowiązki na stanowisku:
&#8226; Stale rozbudowywanie bazy klientów w sektorze B2B
&#8226; Opieka nad dotychczasowymi klientami
&#8226; Negocjacje handlowe
&#8226; Spotkania Handlowe
&#8226; Reprezentacja firmy na Targach
Co oferujemy?
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
&#8226; Wynagrodzenie zależne od włożonej pracy (podstawa + prowizja)
&#8226; Pracę na samodzielnym stanowisku, częściowo w trybie Home Office
&#8226; Możliwości awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail loydson@loydson.com w tytule wiadomości wpisując nr referencyjny 811/PH/ME
Prosimy zamieścić w aplikacji klauzulę o ochronie danych osobowych.