Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy w hurtowni art. meblowych

(Opole, Opole, )

Opolska Hurtownia Komandor lider w dystrybucji dobrych marek jak EEGGER, Hettich, Dollken czy HLT poszukuje do swojego zespołu mobilnego Przedstawiciela Handlowego.

Główne zadania i obowiązki:
Pozyskiwanie klientów i zdobywanie nowych rynków zbytu,
Współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych,
Aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów i akcjach promocyjno - handlowych,
Prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków kontraktów,
Budowanie trwałych relacji z klientami,
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
Analiza rynku i monitorowanie potrzeb klientów,
Prowadzenie sprawozdawczości z działań sprzedażowych.

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Prawo jazdy kat. B,
Umiejętności analizy potrzeb klienta,
Dynamizm i zaangażowanie w powierzone zadania,
Znajomość branży wyrobów drewnopochodnych i akcesorium meblowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w prężnym i ambitnym zespole,
Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
Stabilne warunki zatrudnienia,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon).