Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy- sprzęt oświetleniowy

(okolice Piaseczna, Piaseczno, )

Nasz Klient jest producentem różnorodnego sprzętu oświetleniowego. Firma posiada wieloletnią tradycję oraz bardzo bogatą ofertę profesjonalnego sprzętu oświetleniowego, m.in. szeroką gamę opraw do oświetlania drogowego i parkowego oraz domowego, obiektów architektonicznych, wnętrz użyteczności publicznej, biurowych i handlowych, obiektów przemysłowych, itp. Obecnie do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: okolice Piaseczna (woj. mazowieckie)
Nr Ref: WPC10BXPH
Zakres obowiązków:
&#8226; Pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym regionie
&#8226; Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy
&#8226; Wzmacnianie i budowanie trwałych relacji z klientami zagranicznymi
&#8226; Bieżąca obsługa i rozwój podległych rynków
&#8226; Gotowość do częstych wyjazdów służbowych oraz uczestnictwo w spotkaniach handlowych

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie zawodowe w branży oświetleniowej lub pokrewnej elektrycznej i elektrotechnicznej
&#8226; Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
&#8226; Udokumentowane co najmniej dwuletnie doświadczenie wykonywania zawodu przedstawiciela lub agenta handlowego
&#8226; Prawo jazdy
&#8226; Bardzo dobra umiejętność posługiwania się komputerem

Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjny system wynagradzania umożliwiający osiąganie wysokich zarobków
&#8226; Reprezentowanie jednej z największych fabryk oświetleniowych w Polsce
&#8226; Realna możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
p.czarkowska@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 0-22 862 72 50, www.jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego

(z dopiskiem: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.")