Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy - południowo-zachodnia Polska

(Kępno, Kępno, )

Odpowiedz: loydson@loydson.com

Loydson Partners (nr licencji 2381/1a) - jesteśmy firmą doradczą o zasięgu międzynarodowym. Od 2003 roku wspieramy w rozwoju przedsiębiorców na polskim rynku.
Dla naszego klienta -lidera branży trofeów sportowych poszukujemy osób na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: południowo-zachodnia Polska
Nr referencyjny: 0901/MM/KE

Poszukujemy osoby z:
&#61607; Umiejętnościami sprzedażowymi
&#61607; Średnim wykształceniem
&#61607; Prawem jazdy kat. B
&#61607; Dwuletnim doświadczeniem w sprzedaży B2B

Ponadto cenimy osoby wykazujące się:
&#61607; Kreatywnością
&#61607; Pomysłowością
&#61607; Zaangażowaniem
&#61607; Nastawieniem na realizację celów firmy

Obowiązki pracownika:
&#61607; nawiązywanie i utrzymywanie korzystnych relacji handlowych z klientami na powierzonym terytorium
&#61607; dzienne raportowanie wyników przełożonemu
&#61607; ciągła współpraca z Produkt Menedżerem
&#61607; realizacja celów sprzedażowych firmy

Firma oferuje:
&#61607; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#61607; atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja
&#61607; rozwojowe zadania na samodzielnym stanowisku
&#61607; narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków zawodowych
&#61607; szkolenia wprowadzające
&#61607; ciekawą pracę z możliwością rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail loydson@loydson.com w tytule wiadomości wpisując nr referencyjny 0901/MM/KE
Prosimy zamieścić w aplikacji klauzulę o ochronie danych osobowych