Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Detalicznej

(Krosno, Krosno, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Budmat Południe Sp. z o.o. lider w produkcji stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych
poszukuje osób do pracy w punkcie sprzedaży detalicznej w Krośnie.
Oferowane stanowisko:

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie
Doświadczenie związane z obsługą klienta
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność, dyspozycyjność
Umiejętność obsługi komputera
Prawojazdy kat. B

Oferujemy:
Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
Profesjonalne warunki pracy
System szkoleń podnoszących kwalifikacje
Duże możliwości ścieżki kariery zawodowej
Pracę dającą satysfakcję

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie klientów detalicznych
Budowa więzi z firmawi wykonawczymi
Wykonywanie pomiarów na wysokości
Obsługa sprzedaży produktów
Monitorowanie rynku

Pisemne oferty (CV+zdjęcie, list motywacyjny) prosimy przesyłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: p.jazwiec@budmat.com.pl - w temacie e-mail podając PHSD-KR