Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy ds. Kosmetyków kolorowych

Woj. łódzkie, Łódź,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

PGB Human Resources dla firmy produkującej kosmetyki poszukuje kandydatów na stanowisko:

Teren działania: województwo łódzkie

Zakres obowiązków:
promocja i sprzedaż kosmetyków kolorowych w sklepach, galeriach, drogeriach
nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami,
pozyskiwanie nowych miejsc sprzedaży kosmetyków,
realizacja planów sprzedażowych,
zbieranie informacji o potrzebach Kontrahentów,

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (sprzedaż kosmetyków)
inicjatywa i przedsiębiorczość;
komunikatywność,
zdolności do nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych,
umiejętności negocjacyjne,
umiejętności dobrej organizacji czasu pracy.
zorientowanie na potrzeby klienta,
prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę o pracę lub na zasadzie własnej działalności gospodarczej (do wyboru dla kandydata),
duże możliwości rozwoju zawodowego,
wynagrodzenie w formie podstawy oraz prowizji
pakiet szkoleń,
niezbędne narzędzia do pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail:
k.aniskiewicz@pgbhr.com (z Nr Ref. PHK-0112-ŁÓDZKIE-MF w tytule wiadomości)

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Styczen, 2012  13:32

Identyfikator: 367552

Wyświetleń: 1305