Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Przedstawiciel Handlowy Tr鎩miasto-Wysokie Prowizje

(Gda雟k, Gdynia, Sopot, Gdansk, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Energia dla firm to niezale積y koncesjonowany sprzedawca energii elektrycznej dzia豉j帷y na zliberalizowanym rynku w Polsce, Czechach, S這wacji i na W璕rzech.

W zwi您ku z rozwojem poszukujemy os鏏 do pracy w charakterze PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w kanale sprzeda篡 D2D

Teren dzia豉nia: Tr鎩miasto

Nie wymagamy do鈍iadczenia w sprzeda篡 &#8211;szkolimy od podstaw !!! PRACA OD ZARAZ

ZADANIA:
&#8226; Pozyskiwanie klient闚 indywidualnych ( D2D )
&#8226; Rozwijanie umiej皻no軼i sprzeda穎wych

OCZEKIWANIA:
&#8226; Motywacja, pewno嗆 siebie
&#8226; Pozytywne nastawienie, ch耩 pracy
&#8226; Ch耩 rozwoju, podnoszenia kwalifikacji

OFERUJEMY:
&#8226; Prac w dynamicznie rozwijaj帷 si i stabiln firm
&#8226; Pakiet bezp豉tnych szkole produktowo- handlowych
&#8226; Du瞠 mo磧iwo軼i finansowe
&#8226; 安ietn atmosfer pracy

Zainteresowane osoby prosz o przes豉nie CV na adres: rekrutacja1@energia-dla-firm.pl wpisuj帷 w tytule maila: &#8222;Przedstawiciel Handlowy Tr鎩miasto&#8221;

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl