Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy / Konsultant - monitoring pojazdów

(Wieliczka, woj. małopolskie , Wieliczka, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis pracodawcy

O Fair Recruitment:
Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutująca specjalistów, posiadająca wpis do KRAZ o numerach: 2744 (/1a/1b/2/3/4).

Jeden z wiodących w Europie dostawców usług i rozwiązań IT w dostawie systemów i urządzeń pozwalających na monitoring floty samochodowej, poszukuje do swego oddziału w Polsce aktywnego handlowca z doświadczeniem w kontaktach B2B.

Okres próbny: 6 miesięcy

Forma zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
&#8226;Sprzedaż wysokiej jakości systemów monitoringu floty samochodowej, głównie dla firm transportowych, spedycyjnych, posiadających dużą flotę.
&#8226;Efektywne pozyskiwanie klientów na podległym terenie (woj. małopolskie), wsparcie techniczne i handlowe
&#8226;Reprezentowanie firmy na zewnątrz, dbanie o jej nienaganny wizerunek
&#8226;Przygotowywanie ofert handlowych

&#8226;Nawiązywanie stałych relacji z osobami decyzyjnymi w firmach klientów

Wymagania

&#8226;Wykształcenie wyższe (preferowane)
&#8226;Minimum 2-3 lata doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów i w sprzedaży B2B

&#8226;Preferowane doświadczenie w branży IT, telekomunikacyjnej, systemów GPS
&#8226;Doskonałe zdolności interpersonalne, sprzedażowe,

&#8226;Nienaganna prezencja i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
&#8226;Umiejętnośći prowadzenia prezentacji i negocjacji biznesowych

&#8226;Dobra znajomość j. angielskiego
&#8226;Prawo jazdy kat. B
&#8226;Biegła obsługa komputera ( pakiet MS Office)
&#8226;Gotowość do częstych podróży służbowych

Pracodawca oferuje

&#8226;Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
&#8226;Przewidziana długodystansowa ścieżka rozwoju zawodowego i budowania kariery związanej ze sprzedażą najwyższej jakości produktów i usług
&#8226;Atrakcyjny system motywacyjny
&#8226;Wynagrodzenie w formie podstawy + bonusy i prowizje uzależnione od wyników sprzedażowych
&#8226;Niezbędne narzędzia pracy
&#8226;Regularne szkolenia wewnątrz firmy