Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

(Ełk, Ełk, )

Dla naszego Klienta, niezależnego sprzedawcy energii elektrycznej współpracującego z małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ełk

Zakres zadań:

Wykonywanie indywidualnego planu sprzedaży,
Utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami,
Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (pozyskiwanie nowych klientów),
Przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy,
Uczestnictwo w regionalnych spotkaniach.

Wymagania

Co najmniej średnie wykształcenie
Co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w sprzedaży bezpośredniej B2B
Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów,
Gotowość do samodzielnej pracy w terenie,
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów),
Biegła znajomość pakietu MS Office,
Czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie z pensją stałą, premią za wyniki oraz prowizją od sprzedaży,
Pakiet profesjonalnych szkoleń z zakresu funkcjonowania rynku energetycznego,
Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa o współpracę, umowa zlecenie),
Opiekę medyczną,
Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,
Niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883.