Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

(Tarnów, Tarnów, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Firma Eco-Vital poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
aktywna praca w rynku, polegająca na budowaniu bazy klientów,
reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
sprzedaż produktów zdrowotno - rehabilitacyjnych,
realizowanie założonych celów sprzedażowych,
podejmowanie działań handlowych niezbędnych dla utrzymania i zwiększenia sprzedaży.

Wymagania:
min. średnie wykształcenie,
wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
dobra organizacja pracy,
kreatywne podejście do pracy,
umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
pracę w młodym i dynamicznym zespole,
perspektywy rozwoju i podnoszenie swoich kwalifikacji,
dostęp do niezbędnych narzędzi pracy,
rozwój wiedzy i umiejętności poprzez udział w programach szkoleniowych organizowanych przez firmę, oraz producentów asortymentu elektrotechnicznego,
atrakcyjny system prowizyjny gwarantujący wysokie zarobki.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pomocą poniższego linku:

CV prosimy nazywać swoim imieniem i nazwiskiem, gdyż przyspieszy to znacznie proces rekrutacji.

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesłanie z dodaniem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r., z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia procesów rekrutacji.