Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

(CaŁa Polska, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

SOUTH WINE Sp. z o.o.
jest jedyną w Polsce firmą posiadającą koneserską ofertę win z Republiki Południowej Afryki. Spółka należy do czołowych krajowych importerów i dystrybutorów win wysokogatunkowych "fine wines".
South Wine obecnie współpracuje z kilkunastoma starannie wyselekcjonowanymi winnicami z RPA i planuje dalszy rozwój.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
Miejsce pracy: region centralno-wschodni, południowy i zachodni.

Zakres obowiązków:

1. nawiązywanie kontaktów handlowych i budowanie stałych relacji z potencjalnymi klientami firmy,
2. zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie,
3. przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej oraz umów dla klientów,
4. pozyskiwanie nowych klientów,
5. obsługa sprzedaży produktów:
- negocjowanie warunków transakcji,
- ustalanie szczegółowych warunków współpracy i nadzór nad prawidłowym przebiegiem,
- realizacja zamówień klientów,
- reprezentacja firmy na podległym terenie,
6. monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych,
7. przygotowywanie i wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie,
8. przestrzeganie realizacji planu sprzedaży,
9. planowanie czasu pracy i kontaktów z klientami,
10. mierzenie efektywności podejmowanych działań,
11. przygotowywanie raportów z wykonywanych działań.

Wymagania:

1. wykształcenie minimum średnie,
2. praktyczna znajomość technik sprzedaży,
3. umiejętność przygotowywania ofert i prezentacji,
4. bardzo dobra znajomość produktu i branży FMCG (WINA)
5. dyspozycyjność,
6. prawo jazdy kat. B,
7. konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
8. bardzo dobre zdolności interpersonalne,
9. wysoka komunikatywność,
10. inicjatywa i przedsiębiorczość,
11. zdolności negocjacyjne i perswazyjne,
12. zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
13. sumienność,
14. bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

1. możliwość rozwoju zawodowego,
2. atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży,
3. pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
4. udział w szkoleniach,
5. doskonałą atmosferę w motywującym miejscu pracy.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@atlantic.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez South Wine Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)