Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

(Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki)
Nr Ref.: WAT12MEPH

Obowiązki:
&#8226; Zatrudniona na tym stanowisku osoba odpowiedzialna będzie za rozbudowę sieci klientów i osiąganie zaplanowanych wyników sprzedaży.

Wymagania:

&#8226; Minimum rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
&#8226; Wykształcenie średnie (wyższe mile widziane)
&#8226; Rozwinięte zdolności sprzedażowe
&#8226; Znajomość standardów obsługi klienta
&#8226; Umiejętność skutecznej rozmowy telefonicznej
&#8226; Zdolności analityczne
&#8226; Umiejętności negocjacyjne
&#8226; Zorientowanie na realizację celów
&#8226; Umiejętność działania pod presją czasu
&#8226; Dobra organizacja pracy
&#8226; Pozytywne nastawienie
&#8226; Umiejętność pracy w grupie
&#8226; Punktualność
&#8226; Dbałość o wygląd zewnętrzny

Mile widziane:

&#8226; Doświadczenie w branży budowlanej poparte sukcesami w sprzedaży
&#8226; Znajomość rynku
Klient oferuje:
&#8226; Umowę o pracę
&#8226; Szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
&#8226; Możliwość awansu na stanowisko kierownika salonu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres a.toranska@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WAT12MEPH
Telefon kontaktowy 0 667 358 356

Prośba o dodanie klauzuli w CV:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.&#8221;