Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Przedstawiciel Handlowy

Katowice,Sosnowiec,Czelad¼,Mys³owice, Katowice,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

MNI Telecom S.A. jest operatorem telekomunikacyjny o ugruntowanej pozycji na rynku, dzia³aj±cy w ramach struktur notowanej na Gie³dzie Papierów Warto¶ciowych grupy kapita³owej MNI SA, ¶wiadcz±cym nowoczesne us³ugi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.
W zwi±zku z dynamicznym rozwojem sprzeda¿y naszych us³ug TV kablowej, Internetu, telefonii stacjonarnej i GSM oraz Internetu mobilnego do klienta indywidualnego poszukujemy osób na stanowiska:

KONSULTANT/DORADCA KLIENTA

w lokalizacjach:
Katowice, Jaworzno, Gliwice, Sosnowiec, D±browa Górnicza,Czelad¼,Myslowice

Opis stanowiska:
Je¿eli jeste¶ osob± aktywn±, zdeterminowan± w dzia³aniu, lubisz kontakt z lud¼mi do³±cz do naszego zespo³u zajmuj±cego siê doradztwem i bezpo¶redni± sprzeda¿± us³ug telekomunikacyjnych. Oferujemy Tobie:

- pracê w mi³ym zespole,
- poznawanie nowych technologii oraz Szkolenia,
- mo¿liwo¶æ rozwoju kariery zawodowej,
- ciekaw± i pe³n± wyzwañ pracê,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzale¿nione od wyników,
- elastyczne godziny pracy,
- zapewniamy równie¿ wszystkie niezbêdne narzêdzia pracy do realizacji zadañ.
(Praca dla osób w ka¿dym wieku)

W zamian oczekujemy:
- realizacji planów sprzeda¿owych do nowych klientów indywidualnych
- aktywnego promowania naszych us³ug telekomunikacyjnych
- budowania pozytywnego wizerunku firmy

Chêtnie nawi±¿emy wspó³pracê z osobami posiadaj±cymi w³asne grupy sprzeda¿owe.

Zainteresowane osoby prosimy o przes³anie zg³oszeñ zawieraj±cych CV z zaznaczeniem miasta w temacie wiadomo¶ci, na adres: rekrutacja1@mnitelecom.pl/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli:
"Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Og³oszenie dodane: Wtorek, 20 Marzec, 2012  14:24

Identyfikator: 386040

Wy¶wietleñ: 1817

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Przedstawiciel Handlowy
  2. Przedstawiciel Dzia³u Sprzeda¿y
  3. przedstawiciel handlowy - bran¿a FMCG, woj. ³ódzkie
  4. Przedstawiciel handlowy z jêzykiem angielskim
  5. Przedstawiciel handlowy-praca