Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

(Katowice, )

Dystrybutor kosmetyków zatrudni osoby w charakterze Przedstawicieli Handlowych na teren Śląska:

Opis stanowiska:
&#8226; pozyskiwanie i realizacja zamówień
&#8226; aktywne promowanie marki i produktów firmy
&#8226; budowanie długoterminowych relacji z klientami
&#8226; realizacja planów sprzedaży

Wymagania:
&#8226; wykształcenia min średnie
&#8226; komunikatywności i terminowości w pracy
&#8226; mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej
&#8226; motywacja do osiągania dobrych wyników
&#8226; umiejętność nawiązywania długoterminowych relacji handlowych
&#8226; komunikatywność i otwartość na pracę z klientem
&#8226; własna działalność gospodarcza
&#8226; czynne prawo jazdy kat. B
&#8226; praktyczna znajomość MS Office

Oferujemy:
&#8226; pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
&#8226; atrakcyjną formę wynagrodzenia uzależnioną od wyników sprzedaży (część stała + prowizja)
&#8226; samodzielną pracę, stwarzającą możliwości rozwoju zawodowego
&#8226; profesjonalny pakiet szkoleń wprowadzających

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 9.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)" drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@perfectbeauty.pl