Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy

(Koszalin, Koszalin, )

Cyfrowy Polsat S.A., spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, niekwestionowany lider na rynku płatnej telewizji satelitarnej w Polsce, operator usług telekomunikacyjnych i internetowych, planujący, jako pierwszy dostawca w Polsce, wprowadzenie nowoczesnego Internetu w technologii LTE, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje osób zainteresowanych współpracą jako Przedstawiciel Handlowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Prezentowanie oferty handlowej klientom indywidualnym
-Czynne pozyskiwanie nowych klientów &#8211; podpisywanie umów u Klienta
-Wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie
-Przestrzeganie realizacji planu sprzedaży
WYMAGANIA:

-Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej D2D - usług płatnej telewizji i telekomunikacyjnych
-Dyspozycyjność
-Konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
-Umiejętność nawiązywania relacji z innymi ludźmi, otwartość i komunikatywność
-Inicjatywa i przedsiębiorczość
-Sumienność i dobra organizacja pracy
OFERUJEMY:

Współpracę z dynamicznie rozwijającą się i stabilną firmą
Pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo - handlowych
Przyjazną atmosferę w zespole
Wynagrodzenie: prowizja + premia.

Cv wysyłamy na adres pchabowski@cyfrowypolsat.pl