Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel/Agent ds. Odszkodowań

(Konin, Konin, )

Dla naszego Klienta, Ogólnopolskiej Firmy z branży odszkodowawczej, w związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową sieci sprzedaży, poszukujemy Kandydata na stanowisko Przedstawiciela/ Agenta ds. Odszkodowań , Region Wielkopolska

Obowiązki:
-pozyskiwanie klientów
-reprezentowanie Firmy w kontaktach z Klientami
-przedstawianie oferty świadczonych przez firmę usług
-informowanie na bieżąco Klienta o przebiegu jego spraw

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku
-samodzielność, inicjatywa
-umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z klientami
-umiejętność efektywnej organizacji pracy

Nasz Klient oferuje:
-atrakcyjny system wynagradzania, zawierający m.in. bonus startowy (płatny w momencie zlecenia sprawy), bonus sądowy oraz wysoką prowizję
-umowę agencyjną ( opłacony ZUS)
-narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop
-wyposażenie w materiały reklamowe
-atrakcyjny pakiet szkoleń produktowych oraz szkoleń w zakresie rozwoju interpersonalnego

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku, prosimy o przesłanie aplikacji
na adres: sylwia.osiecka@humanprogress.pl w tytule wiadomości wpisując: Agent ds. Odszkodowań.

Przesłane aplikacje powinny zawierać następującą klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)&#8221;.