Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Przedstawicel Handlowy - w霩ki wid這we

(Woj. pomorskie, Gdansk, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Firma CROVORG Group poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w霩k闚 wid這wych.

Zadania:

- pozyskiwanie nowych kontrahent闚
- utrzymywanie kontakt闚 handlowych z potencjalnymi odbiorcami,
- kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie wycen i kalkulacji dla potrzeb klient闚,
- prowadzenie czynnych i efektywnych dzia豉 zwi您anych ze sprzeda膨/penetracja magazyn闚, nawi您ywanie kontakt闚 z wykonawcami, inwestorami , udzia w przetargach,
- negocjacje z klientami kontrakt闚, zlece i zam闚ie na sprzedawane materia造,
- udzielanie klientom wsparcia i doradztwa technicznego, przygotowywanie raport闚 z wybranych zakres闚,
- prowadzenie szkole z zakresu oferowanych materia堯w,
- rozpowszechnianie w鈔鏚 potencjalnych odbiorc闚 materia堯w informacyjnych, katalog闚, opis闚 technicznych,
- podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez nauk w豉sn i udzia w kursach specjalistycznych okre郵onych przez pracodawc.
Wymagania

Wymagania:

- DO名IADCZENIE I ZNAJOMO汎 BRAN玆 W紌K紟 WIDΜWYCH
- umiej皻no軼i negocjacyjne,
- wysoka komunikatywno嗆 i inicjatywa,
- znajomo嗆 j. angielskiego,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o prac,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizj,
- samoch鏚
- laptop,
- telefon,
- pakiet szkole,
- mo磧iwo嗆 rozwoju kariery.

W zg這szeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).&#8221; Zastrzegamy sobie mo磧iwo嗆 kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Og這szenie dodane: Czwartek, 18 Sierpien, 2011  13:31

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl