Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Propozycja współpracy &#8211; załóż biuro podróży &#8211; dodatkowy zarobek &#8211; CAŁA

(Szczecin, Szczecin, )
Propozycja współpracy &#8211; załóż biuro podróży &#8211; dodatkowy zarobek &#8211; CAŁA


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

W związku z dużym zainteresowaniem firm ( m. in. z branży turystycznej oraz ubezpieczeniowej )rozszerzenia działalności o stacjonarne biuro podróży lub portal turystyczny, proponujemy prosty sposób na dodatkowy zysk:

Program Partnerski dla Turystyki


Przystępując do sieci TAM kupujesz pełne informacje o biznesie, w jednym z najdynamiczniej rozwijających się tematów jaki jest turystyka. Pełen serwis naszych rozwiązań oznacza minimum Twojego zaangażowania od samego początku. Dostarczamy Ci gotowe rozwiązania z pełnym szkoleniem pracowników.

Kupujesz cały przepis na biznes, na którym ktoś już zarobił. Nasza koncepcja biznesowa obejmuje wypracowaną przez sieć i sprawdzoną we wszystkich aspektach metodę prowadzenia internetowego lub stacjonarnego biura podróży z ofertą wszystkich organizatorów na rynku. Nie musisz starać się i zabiegać o umowy z ponad 70 touroperatorami na rynku, nie musisz wpłacać kaucji zabezpieczających każdą umowę, nie musisz podłączać się pod płatne wyszukiwarki ofert turystycznych, nie musisz mieć ogromnego kapitału początkowego wystarczy, że skorzystasz z naszego sieciowego przetestowanego wzoru biznesu dalece eliminującego ryzyko związane z inwestycją.

Jedyne koszty jakie ponosisz to:

1/ jednorazowa opłata za przygotowanie portalu 1400 pln netto
2/ opłata miesięczna do umowy afilacyjnej 240 zł netto miesięcznie
3/ 2% od każdej sprzedaży

Otrzymasz od nas własną stronę www, gdzie do dyspozycji odwiedzających będą tysiące aktualnych ofert z opisem i zdjęciami. Inwestując w sieć TAM nie musisz być expertem od turystyki, dla naszych partnerów i ich pracowników organizujemy profesjonalne bezpłatne szkolenia wprowadzające oraz cykliczne szkolenia produktowe z zakresu prezentacji i sprzedaży oferty.

ZALETY TECHNICZNE NASZYCH PORTALI:

dodawanie własnych zakładek, linków zewnętrznych

edytowanie ofert w boxach ofertowych

możliwość modyfikacji kolorystyki i grafiki (własne teksty i zdjęcia)
'Lubię to!' i integracja z Facebook'ie

pogoda Meteovista bieżąca pogoda oraz prognoza na najbliższe 7 dni dla poszczególnych regionów

Top Hotele wyróżnianie (do 5) ulubionych hoteli na liście wyników wyszukiwania

Newsletter indywidualnie precyzowany przez klienta

interaktywna E-Mapa

bardziej wyeksponowany E-Przewodnik ze szczegółowym opisem regionów turystycznych

oceny ZOOVER na liście hoteli/ofert

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
52 365 47 21
696 049 401
kontakt@tampojade.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl