Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Professional Financial Adviser

Opolskie, Opole,

Opis stanowiska:
- Obsługa klientów
- Pozyskiwanie klientów i aktywna sprzedaż produktów inwestycyjnych, ochronnych i majątkowych
- Profesjonalne doradztwo
- Dobór optymalnych rozwiązań inwestycyjno-finansowych
- Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie
- Zainteresowanie szerokorozumianą tematyką finansową
- Systematyczność, rzetelność, wysoka kultura osobista
- Dyspozycyjność, komunikatywność
- Odpowiedzialność za powierzone zadania
- Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:
- Bardzo wysoki, konkurencyjny system wynagrodzenia
- Przejrzystą, jasno określoną ścieżkę kariery
- Rozwój kompetencji zawodowych poprzez system szkoleń, ambitne zadania
- Przyjazna atmosfera w zespole i biurze
- Możliwość szybkiego awansu na stanowisko Lidera/Menedżera

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy.
W tytule maila proszę wpisać: Rekrutacja 08.2012

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Wrzesien, 2012  12:38

Identyfikator: 415454

Wyświetleń: 9498