Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pracownik supermarketu- zatrudnię od zaraz

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Zatrudnimy personel pracowniczy do supermarketu ogólno-spożywczego w Warszawie. Sklepy mieszczą się w różnych dzielnicach Warszawy. Zatrudnimy pracowników odpowiedzialnych za obsługę stanowiska kasjerskiego, a także pracowników hali zajmujących się przyjmowaniem i dbaniem o rozmieszczenie towaru na działach. Do obowiązków pracowników należy obsługa klientów, przyjmowanie dostaw, segregacja towaru. Nie wymagamy doświadczenia związanego z pracą w markecie, na miejscu pracownicy przejdą przeszkolenie z zakresu obowiązków i obsługi sprzętów.
Zatrudniamy pracowników wyłącznie pełnoletnich, gotowych podjąć zatrudnienie od zaraz, koniecznie z aktualną książeczką sanepid. Członkowie personelu marketu powinni odznaczać się sumiennością, życzliwością i zdolnością pracy w zespole.
Zatrudnienie ma charakter stały, paca zorganizowana jest w systemie zmianowym z elastycznym grafikiem.
Osoby chętne zapraszamy do kontaktu: 505 085 933


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl