Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik pomocniczy w sklepie

(Nowy Targ,, Nowy Targ, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRACE POMOCNICZE W SKLEPIE

Miejsce pracy: NOWY TARG

Leader Service International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., jako Agencja zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6451, poszukuje osób do pracy tymczasowej na podstawie umowy prawa cywilnego pracownik pomocniczy w sklepie.

OPIS STANOWISKA PRACY:

&#8226; Obsługa kas fiskalnych i rozliczanie się z utargu zgodnie ze standardami klienta wraz z czynnościami bieżącymi (jak np. uzupełnianie stojaków przy kasowych, dbanie o czystość taśmy kasowej, sprzątanie nieodebranych paragonów);
&#8226; wykładanie towaru ;
&#8226; sprzątanie sklepu zgodnie ze standardami klienta (jak np. &#8222;wyfrontowanie&#8221; sklepu według zasady FIFO (wysuwanie towaru do przodu), sprzątanie stanowisk kasowych, odniesienie na miejsce towarów pozostawionych przez Klientów na kasie, sprzątanie całego sklepu wraz z myciem podłogi,

OFERUJEMY:

&#8226; trzy zmianowy system pracy,
&#8226; stały grafik,
&#8226; zatrudnienie na podstawie umów cywilno-prawnych,
&#8226; możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
&#8226; możliwość przeszkolenia i przygotowania do pracy.

Wymagania

&#8226; posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub aktualnego zaświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
&#8226; kultura osobista umożliwiająca obsługę klienta
&#8226; schludny wygląd i zapach
&#8226; ukończone 18 lat,
&#8226; solidnych i rzetelnie podchodzących do podjętych obowiązków