Polska Darmowe Ogłoszenia

Pracownik pomocniczy przy przebudowie marketu 19.04-10.05.2012 - BOGATYNIA

Bogatynia, Bogatynia,

Agencja Pracy Tymczasowej ITC POLSKA Sp. Z o.o, nr certyfikatu 5583, poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku pracownik pomocniczy przy przebudowie marketu na terenie Bogatyni.

Praca tymczasowa w terminie 19.04.2012 do 10.05.2012

Obowiązki:
towarowanie regałów na hali sklepu,
wykładanie towaru i porzadkowanie go na półkach
praca na magazynie (układanie towaru na paletach, foliowanie palet)
pomoc przy montażu oraz demontażu regałów

Oferujemy:
umowę zlecenie/o dzieło
oferta pracy tymczasowej
stały kontakt z Naszym konsultantem,
elastyczny grafik pracy
pracę na przełomie kwietnia i maja

Wymagania:
książeczka sanitarno-epidemiologiczna
ukończone 18 lat
możliwość pracy w wyznaczonych terminach,
odpowiedzialność,
dyspozycyjność
możliwość pracy w godzinach nocnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dawid.pajak@itcgrupa.pl/ w tytule maila wpisując "BOGATYNIA - przebudowa"

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Marzec, 2012  10:47

Identyfikator: 386281

Wyświetleń: 1901