Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik pomocniczy

(Warszawa, Warszawa, )

INTERIMAX to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która realizuje projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów
&#8211; lidera branży artykułów dekoracyjnych oraz wykończenia wnętrz -  poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Pomocniczy
0,5 etatu
PP/WAU/10
Miejsce pracy: Warszawa (Ursynów)

Obowiązki:
fizyczne prace pomocnicze
dbanie o estetykę punktu
praca nad ekspozycją towaru

Wymagania:
status osoby uczącej się
ukończone 18 lat
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
zaangażowanie i odpowiedzialność
brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych
gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
atrakcyjne stawki godzinowe
elastyczny grafik
pracę na &#190; etatu
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego pracodawcy

Zainteresowane osoby  prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem w tytule: &#8222;PP/WAU/10&#8221;.
Do CV prosimy do łączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).