Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik kasy, lady, hali i sprzedaży karpia

(Poznań, Poznań, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

POSZUKUJEMY DO PRACY :
* Pracownik kasy, lady, hali i sprzedaży karpia (TESCO - Poznań)

OPIS STANOWISKA:
* praca na kasie w hipermarkecie; pracownik obsługi klienta przy ladzie (mięso lub sery); pracownik sprzedaży karpia; pracownik na hali (wykładanie towarów)

WYMAGANIA:
* dyspozycyjność
* ważna książeczka do celów SANEPID, badania pracownicze
* sumienność i uczciwość
* obowiązkowość
* wytrwałość
* mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
* dogodne warunki zatrudnienia
* wynagrodzenie : od 4,65 zł do 6,80 zł netto/h ("na rękę")
* elastyczne godziny pracy
* umowa zlecenie

PRESTO jest ogólnopolską agencją wynajmu hostess, promotorów, pracowników tymczasowych i merchandisingu. Działamy na rynku od 2001 roku.
Licencja nr 6165 Agencji Pracy Tymczasowej wydana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

FORMA KONTAKTU:
Oferty pracy prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres:
poznan@presto.com.pl umieszczając w temacie maila : TESCO POZNAN
Prosimy o umieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.