Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik działu handlowego: Wrocław (Rynek)

(Wrocław, Rynek, Wroclaw, )

Na Solnym Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność w lutym 1998r. Od tego czasu sukcesywnie wzmacnia swoją pozycję na rynku. Głównym kierunkiem rozwoju firmy, a zarazem specjalizacją, jest pozyskiwanie oraz przygotowywanie powierzchni biurowo &#8211; usługowych dla celów najmu. Nabywane przez spółkę nieruchomości, poprzez zmianę dotychczasowej koncepcji wykorzystywania, przeprowadzanie adaptacji, podwyższanie wartości, charakteryzują się wysokim standardem, znacznym zróżnicowaniem i brakiem powtarzalności.
Aktualnie spółka w jednym ze swoich lokali uruchamia dodatkową działalność- punkt turystyczny charakteryzujący się sprzedażą pamiątek, upominków oraz obsługą ruchu turystycznego.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do pracy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik działu handlowego
Miejsce pracy: Wrocław (plac Solny)
Nr ref: PH/WR/11
Opis stanowiska pracy:
- bezpośrednia obsługa Klienta w punkcie sprzedaży: prezentacja towaru oraz doradztwo
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
- przeprowadzanie inwentaryzacji okresowych

Od Kandydata wymagamy:
- znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem)
- komunikatywności
- rzetelności, punktualności
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziani studenci kierunków filologicznych (w trybie dziennym jak również zaocznym)

Oferujemy:
- zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
- miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV na adres: biuro@nasolnym.pl w tytule wiadomości koniecznie umieszczając nr ref: PH/WR/11.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami