Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Salonu Prasowego

(Poznań, Poznań, )

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. - Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231 - poszukuje dla swojego klienta:
Pracownika Salonu Prasowego
Nr ref.: PRASA/0411/POZNAŃ
Miejsce pracy Poznań
PRACA OD ZARAZ !! !!

Opis stanowiska;
- sprzedaż prasy;
- obsługa kasy fiskalnej;
- przyjmowanie towaru;
- dbanie o ekspozycje;
- obsługiwanie lottomatu.

Wymagania:
- umiejętność obsługi kasy fiskalnej
- dyspozycyjność co drugi dzień na 12 h;
- umiejętność nawiązywania relacji z klientem;
- umiejętność dobrej organizacji pracy;
- wysoka kultura osobista;
- - mile widziane osoby uczące się do 26 roku życia

Oferujemy:
- pracę co drugi dzień;
- co drugi weekend wolny;
- stawkę godzinową;
- pracę na umowę zlecenie;
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 790 790 588 lub przesłanie Cv na adres praca@fallwork.pl z podaniem
w temacie nr ref. Prasa/04/11