Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla Studentów - Call Center

(Warszawa, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Nasz Klient to firma sprzedająca usługi telekomunikacyjne. Poszukuje do swojego prężnie rozwijającego się zespołu osoby na stanowisko:

Warszawa - Śródmieście

Nr Ref: WSK12CCSC

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie?
Chcesz uczestniczyć w ciekawych szkoleniach?
Chcesz pracować w zespole młodych ludzi z pozytywną energią?

Obowiązki:
nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientem,
telefoniczna prezentacja oferty i sprzedaż usług telekomunikacyjnych.

Wymagania:
status studenta,
komunikatywność,
sumienność i dokładność,
dyspozycyjność,
umiejętność obsługi komputera.
Oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy,
atrakcyjne formy wynagrodzenia oraz systemy motywacyjne,
elastyczne godziny pracy,
zatrudnienie na umowę zlecenie,
praca w młodym zespole,
możliwość awansu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:

W CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 16 Kwiecien, 2012  11:05