Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Zamość

(Zamość, Zamość, )

Dynamicznie rozwijająca się na polskim rynku firma ICE'N'GO! rozpoczyna rekrutację dla swojego partnera pracowników na stanowisko sprzedawcy / animatora. Praca w systemie dzień pracy/ dzień wolny. Stoisko z deserami mrożonymi ICE'N'GO! znajdować się będzie na terenie zamojskiego Zoo przy ulicy Szczebrzeska 12. Punkt handlowy będzie czynny w godzinach otwarcia Zoo od godziny 9-19, 7 dni w tygodniu. Praca od około 25 kwietnia 2013 ( w zależności od pogody może być wcześniej lub później) do końca września 2013.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- aktywna sprzedaż deserów mrożonych ICE'N'GO!
- codzienne raportowanie sprzedaży
- codzienna praca w systemie HACCP
- praca zgodnie ze standardami firmy
- animacje dla najmłodszych, kreacje balonowe, malowanie twarzy (MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE)
- obsługa kasy fiskalnej

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum średnie
- aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
- dyspozycyjność
- wysoka kultura osobista
- status studenta do 26 roku życia
- samodzielność, otwartość, gotowość do nauki
- pozytywne nastawienie do klientów (głównie dzieci)
- łatwość nawiązywania relacji z ludźmi

OFERUJEMY:
- pracę w szybko rozwijającej się firmie
- atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania (podstawa + premia uzależniona od wyników sprzedaży)

CV ze zdjęciem proszę o przesyłanie na maila. Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Niedziela, 14 Kwiecien, 2013  08:17