Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca / Przedstawiciel Handlowy / KrakÓw

(KrakÓw, Kraków, )

Poszukujemy osoby młodej, uczciwej, ambitnej oraz dynamicznej na stanowisko przedstawiciela handlowego w branży motoryzacyjnej.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na danym stanowisku będzie między innymi.:

Obowiązki:
sprzedaż ,
zaopatrzenie,
kontakt z dostawcami,
kontakt z klientem,
pozyskiwanie nowych kontrahentów.

Oferujemy:
możliwość rozwoju,
stabilne wynagrodzenie,
pracę na dłuższy okres,
praca w młodym zespole.

Wymagania:
wykształcenie min. średnie,
pełne zaangażowanie,
doskonała organizacja pracy,
wytrwałość i skrupulatność,
umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji bez ingerencji innych pracowników,
wysoka kultura osobista,
prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
znajomość branży motoryzacyjnej,
umiejętność pracy pod presją czasu,
znajomość języków obcych.

Szczegóły w sprawie wynagrodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na maila - info@mastermot.com