Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Jako Hostessa BolesŁawiec

BolesŁawiec, Bolesławiec,

PMT Marketing System Jest ogólnopolską agencją promocyjną o dobrej reputacji i ugruntowanej pozycji na rynku Robimy ciekawe projekty dla renomowanych firm

Zatrudniamy ponad 1000 młodych,
sympatycznych i energicznych ludzi poszukujemy osób na stanowisku:

HOSTESSA Zakres obowiązków: - aktywne promowanie asortymentu branży - wypełnianie raportów i przesyłanie do centrali

Oczekujemy:
- dyspozycyjności w weekendy
- miłej aparycji, atrakcyjnego wyglądu
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- książeczka sanepidowska

Oferujemy: - premiowane stawki godzinowe dla stałych pracowników - umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: kbednarczuk@pmt.com.pl/ Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych

Ogłoszenie dodane: Sroda, 09 Listopad, 2011  16:30

Identyfikator: 353744

Wyświetleń: 2030