Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy wspolpracownikow

(Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Szukamy operatywnych i mobilnych osób zainteresowanych pracą na stanowisku partnera Naszej Firmy: Ella Business Services Ltd, W projekt zaangażowany jest HOLDING kilku firm, 6 banków polskich, 3 producentów sprzętu energooszczędnego w najnowszej generacji LED oraz firma dystrybucyjna ELLA BUSINESS SERVICES LTD., która ten projekt obsłuży. Dla klientów indywidualnych i firm - energooszczędne TV ledowe, lodówki, oświetlenie bez dopłat - GRATIS! Dla GMIN i firm - bezkosztowa wymiana oświetlenia na energooszczędne ledowe i indukcyjne, które daje 40% oszczędności prądu, dla FIRM - bezpłatny audyt i optymalizacja kosztów zużycia energii elektrycznej, odszkodowania z tytułu: służebność przesyłu czyli za słupy wys. nap. gazociągi, ciepłociągi na prywatnych terenach, obniżenie składek zusowskich i zwiększenie emerytury dla przedsiębiorców, programy informatyczne dotyczące obniżenia kosztów w służbie zdrowia: przychodnie, gabinety itp.
Poszukujemy liderów , do organizacji zespołów dystrybucyjnych. Jak zarobić na projekcie rozdawania energooszczędnych produktów, za które klient nie płaci? Sprawdź na konferencji on-line na która zapraszamy. Link do pokoju konferencyjnego on-line przesyłany jest w dniu webinaru NA TWÓJ E-MAIL . W tym roku potrzeba jest kilka tysięcy dystrybutorów, ponieważ MUSIMY SAMI OBSŁUŻYĆ TEN PROJEKT! PAMIĘTAJ: Wyślij tą informację do znajomych, i zapytaj czy są zainteresowani zmniejszeniem kosztów zużycia energii oraz współpracą i zarabianiem na projektach energetycznych. Szczegółowe informacje przesyłamy tylko zainteresowanym osobom.

Krzysztof Zajaczek Tel.503 566 651 www.tnijmykoszty.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl