Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy Przedstawicieli handlowych

(Bielsko - Biała, Bielsko-Biała, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma GOMAR wiodący producent i dystrybutor produktów spożywczych z siedzibą w Pińczowie , w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: region podbeskidzie
Zadania:

o realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedaży
o rozwijanie kontaktów handlowych z klientami
o aktywne pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
o dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

Wymagania:

o minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
o wykształcenie minimum średnie
o doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
o wysoka kultura osobista
o łatwośś w nawiązywaniu kontaktów i znajomość technik sprzedaży
o dobra organizacja pracy własnej
o czynne prawo jazdy kategorii B
o umiejętność obsługi komputera
o dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy:

o stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
o motywujący system wynagrodzeń
o możliwość rozwoju i awansu
o szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
o samochód służbowy po okresie próbnym , telefon komórkowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i list motywacyjny z na adres:
mlynek@gomar.net.pl , w temacie prosimy wpisać region podbeskidzie PH

maile bez w/w tematu nie będą rozpatrywane
tel. (041) 357 -30-21 w.221

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)