Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwany Doradca Techniczno - Handlowy

Wroclaw,

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta firmy działającej w sektorze urządzeń grzewczych poszukuje Pracownika na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy
(Wrocław, Rzeszów)

Zakres obowiązków:
- sprzedaż rozwiązań klimatyzacyjnych na podległym terenie
- obsługa biur projektowych,
- prowadzenie indywidualnych projektów,
- organizacja i prowadzenie prezentacji oraz szkoleń,
- udział w akcjach reklamowych organizowanych przez sieć,
- kontrola zamówień od dystrybutorów i z punktów sprzedaży,
- promowanie produktów wśród inwestorów,

Wymagania:
- znajomość zagadnień HVAC szczególnie klimatyzacji
- znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B (czynne),
- obsługa komputera,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży,
- samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,

Kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV (ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych ) na adres : rekrutacja@jobsplus.pl/

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 01 Marzec, 2012  13:40

Identyfikator: 381187

Wyświetleń: 1070