Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Personel pomocniczo-kasowy/ Pruszcz Gdański/praca od zaraz

Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański,

Agencja Pracy Progres HR to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres HR współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju. Dla naszego klienta, poszukujemy na stanowisko:

PERSONEL POMOCNICZO- KASOWY/ PRUSZCZ GDAŃSKI
Chętne osoby zapraszamy!
PRACA OD ZARAZ

Nr ref.: PRUSKL/01
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

WYMAGANIA:
- Aktualna książeczka sanepidowska - wymóg konieczny!!!
- Dyspozycyjność,
- Obowiązkowość,
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Chęć do pracy.

OBOWIĄZKI:,
- Wykładanie towaru na półki,
- Obsługa kasy fiskalnej,
- Obsługa klientów,
- Prace porządkowe.

OFERUJEMY:
- Ofertę pracy tymczasowej,
- Pracę w miłym zespole,
- Stawkę godzinową.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres tczew@progreshr.pl/ w tytule wpisując ,,PRUSKL/01". Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie progreshr.pl/

Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 18 Styczen, 2012  14:38

Identyfikator: 369508

Wyświetleń: 1771