Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Partner prowadzący sklep

(Lębork (Pomorskie), Lębork, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Małpka S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu sieci handlowych. W wyniku realizacji planu rozwoju i ekspansji firma rozszerza swoją działalność o budowę nowej ogólnopolskiej sieci sklepów convenience **** EXPRESS.

W związku z tym poszukujemy:
Partnerów prowadzących sklepy
Lokalizacja sklepu:

Oferujemy
&#8226; w pełni wyposażony sklep
&#8226; jasne i przejrzyste reguły współpracy
&#8226; wsparcie techniczne i marketingowe
&#8226; profesjonalne szkolenia
&#8226; partnerski system rozliczeń (gwarantowane wynagrodzenie)
&#8226; atrakcyjny system motywacyjny

Wymagania
&#8226; gotowość do prowadzenia własnego biznesu
&#8226; przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy
&#8226; kreatywność
&#8226; umiejętność kierowania zespołem

Zakres obowiązków
&#8226; prowadzenie placówki handlowej zgodnie ze standardami sieci

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego za pośrednictwem opcji APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie do treści CV oraz listu motywacyjnego zdania: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.Nr 133, poz. 883 ).