Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

(KRAKÓW, Kraków, )

Odpowiedz: firevolt@interia.pl

Firma Firevolt zajmuje się sprzedażą baterii, artykułów branży komputerowej, artykułów szkolnych oraz biurowych jak również druków akcydensowych. Jest również organizatorem programów lojalnościowych dla firm.

Wymagania :
Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
Umiejętność negocjacji
Dobra organizacja pracy, samodzielność
Zaangażowanie i inicjatywa w pracy
Silna motywacja do pracy
Własny samochód w okresie próbnym
Doświadczenie mile widziane

Opis stanowiska :
Nawiązywanie pozytywnych relacji oraz kontaktów handlowych z klientami firmy
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Rozwijanie potencjału obecnych klientów firmy
Prezentacja ofert
Realizowanie wyznaczonych celów sprzedaży
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Lokalizacja: Kraków i okolice

Oferujemy :
Ambitną i satysfakcjonującą pracę
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Motywacyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
Po okresie próbnym zapewniamy samochód służbowy, nagrody oraz bonusy

Dodatkowe informacje:
Jeżeli jesteś zainteresowany współtworzeniem z nami firmy FIREVOLT wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres email: firevolt@interia.pl.