Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

PRACA W SKLEPIE POZNAŃ

(POZNAŃ, Poznań, )

Firma A-Trybut Optymalizacja Zatrudnienia powstała w odpowiedzi na wzrastające wśród pracodawców zapotrzebowanie na doradztwo w zakresie restrukturyzacji zatrudnienia pod kątem zatrudniania OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się sieci handlowej, poszukujemy OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK SKLEPU

Obowiązki:

Dokonywanie operacji kasowych.
Obsługa Klienta na sali sprzedaży
Dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów
Prace porządkowe

Miejsce pracy: POZNAŃ
Wynagrodzenie: 1600 zł brutto
Wymagania:

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oczekujemy:
uprzejmości w stosunku do naszych klientów
wysokiej kultury osobistej
gotowości do podejmowania odpowiedzialności
uczciwości
doświadczenie zawodowe oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:
Elastyczne godziny pracy,
Pracę od zaraz,
Regularne i pewne wynagrodzenie,
Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia.
Kontakt:
660 430 370
032 790 77 35
a.bartos@a-trybut.eu
(W przypadku aplikacji przez Internet, proszę zamieścić nazwę stanowiska pracy w temacie maila)