Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun sklepu/sprzedawca internetowy

Warszawa, Warszawa,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy

- wprowadzanie produktów na stronę internetową (tworzenie i redagowanie opisów, obróbka i dodawanie zdjęć),
- telefoniczna obsługa klienta,
- realizacja zamówień,
- aktualizacja cen i promocji na stronie internetowej,
- monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej i analiza działań konkurencji
-aktywne prowadzenie sprzedaży sklepu internetowego i platform sprzedażowych obsługa zamówień (wysyłka, rozliczenia, logistyka)
- opracowywanie i wdrażanie promocji i innych akcji marketingowych kierowanych do klientów z segmentów B2B (newsletter, promocje okresowe, itp.)
- prowadzenie kampanii marketingowych (google, social media, etc.)

Wymagania:
- doświadczenie w aktywnym zarządzaniu i prowadzeniu sprzedaży sklepu internetowego oraz platform sprzedażowych,
- dobra organizacja czasu pracy, rzetelność i uczciwość i samodzielność
- komunikatywność i otwartość na klienta
- znajomość zasad gramatyki i ortografii- znajomość działania mediów społecznościowych
- zdolności organizacyjne i interpersonalne
- dobra znajomość aplikacji MsOffice, Google Analytics

Mile widziane:
- znajomość zagadnień SEO oraz umiejętność projektowania graficznego
- język angielski

Kontakt: rwdowiarska@tudor-house.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Luty, 2016  18:43

Identyfikator: 575413

Wyświetleń: 1664