Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Omega Kancelaria Prawna- Doradca Klienta ds. nieruchomości

(Chełm i okolice, Chełm, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Omega Kancelarie Prawne o/Chełm
poszukuje osób z terenu całego województwa do pracy na stanowisku:
DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI
(Chełm)
Opis stanowiska:

- Profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
(kupno/sprzedaż/najem)
- Wstępna kontrola stanu prawnego nieruchomości
- Kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
- Sporządzanie opisów i dokumentacji fotograficznej
- Wprowadzanie ofert do systemu
- Prezentacja ofert klientom
- Budowanie znakomitych relacji z klientami

Wymagania:

- Upór, samodzielność i konsekwencja w dążeniu do osiągania celów
- Odpowiedzialność i dyspozycyjność
- Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
- Umiejętność obsługi komputera oraz aplikacji internetowych
- Umiejętność pozyskiwania i wyszukiwania informacji
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- Wysoka kultura osobista
- Wykształcenie minimum średnie (w przypadku wykształcenia średniego
doświadczenie w branży jest konieczne)
- Samochód prywatny

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach czytelnego systemu prowizyjnego
- Program komputerowy dostosowany do pracy doradcy nieruchomości
- Opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami
- Szeroki zakres reklamy i marketingu
- Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po okresie próbnym
CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych proszę
przesłać na adres e-mail:
biuro.chelm@omega-kancelaria.pl
Omega Kancelarie Prawne
oddział w Chełmie
ul. Kopernika 2
22-100 Chełm
tel. (082) 564-08-06
tel. kom. 883-376-651
e-mail: biuro.chelm@omega-kancelaria.pl
www.omega-kancelaria.pl
www.omega-nieruchomosci.com.pl