Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie ogłoszenie

Oferuję prace dla osób z I lub II grup± w branży : handel - spożywczy.

(Warszawa, Radom, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Witam,
poszukuje osób z I lub II grup± inwalidzk± do pracy na otwartym rynku pracy w marketach spożywczych, na stanowiskach tj. kasjer - sprzedawca, sprzedawca na działach tradycyjnych.
Oferujemy:
Pracę piec dni w tygodniu tj. 7 godzin dziennie, z możliwo¶ci± dostosowania dni pracy do potrzeb pracownika. W tym umowa o pracę ( pierwsza okres próbny.)
Dobre warunki finansowe również dobre warunki premiowe ( dotyczy kasjerów).
Możliwo¶ć szkolenia na wyżej wymienionych stanowiskach, już w miejscu pracy.
Wymagania:
Dostępno¶ć 5 dni w tygodniu. Chęć współpracy na dłuższy okres jak również chęć pracy na wyżej wymienionych stanowiskach, umiejętno¶ć nawi±zywania dobrego kontaktów z klientem oraz umiejętno¶ć radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
Lokalizacje dostępne:
Wilanów przy ul. Jabłonowskiego,
Grabów przy ul. Puławskiej w kierunku Piaseczna,
Wawer przy ul. Takt Lubelski,
Saska Kępa ul. Zwycięzców oraz Abrahama,
Ursynów przy ul. Bacewiczówny .
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do pi±tku w godzinach 8:00 - 17:00.Ewentualnie przesłanie aplikacji z wzmiank± na adres e.pojawis@pi-on.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic± Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl