Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca w Handlu, Praca w Sklepie
<< Poprzednie og這szenie

Oferta pracy - Doradca ubezpieczeniowy

(Jarocin, Jarocin, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

ManBase - innowacyjna firma oferuj帷a mi璠zynarodowe systemy rekrutacji, dla swojego Klienta, firmy AVIVA S.A., lidera bran篡 ubezpieczeniowej, poszukuje kandydat闚 na stanowisko:

Doradca ubezpieczeniowy

Kod aplikacji: DRU/002/MS/P
Miejsce pracy: Ostr闚 Wlk., Kalisz, K瘼no

ZADANIA

 pozyskiwanie i obs逝ga Klient闚
 profesjonalne doradztwo w zakresie produkt闚 ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
 kszta速owanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA

 wykszta販enie min. 鈔ednie
 mile widziane do鈍iadczenie w sprzeda篡 (praca w bran篡 finansowej/bankowo軼i b璠zie dodatkowym atutem)
 mile widziana w豉sna dzia豉lno嗆 gospodarcza
 komunikatywno嗆 i otwarto嗆 na wyzwania zawodowe
 wysoka kultura osobista i zaanga穎wanie
 prawo jazdy kat. B

OFERTA

 atrakcyjne warunki zatrudnienia (prowizje, bonusy sprzeda穎we)
 kariera w mi璠zynarodowej firmie w bran篡 finansowej
 pakiet szkole, przygotowuj帷ych do pracy
 elastyczne godziny pracy
 uzyskanie wpisu do rejestru Komisji Nadzoru Finans闚

Osoby zainteresowane podj璚iem wsp馧pracy, prosimy o przes豉nie aplikacji na adres recruitment@manbase.com do dnia 12 lipca 2012 r. Z kandydatami b璠ziemy kontaktowa si drog mailow do dnia 13 lipca 2012 r. Przes豉ne CV prosz nazwa wg wzoru Imi獥Nazwisko . W tytule wiadomo軼i nale篡 poda kod aplikacji: DRU/002/MS/P.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl